.

.

New
1 Buc Злато Метал Мост Tailpiece Плоча за V Стил Електрична Гитара

1 Buc Злато Метал Мост Tailpiece Плоча за V Стил Електрична Гитара

DEN 697.92

Стока
Достапно.


string проред : 10. Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна на Ali Express во иднина. Нарачки ќе бидат обработени во рамките на 24-60 часа на исплата потврди, вообичаено.
За Превозот 1. DHLза 4-7 дена Кина Пост/Хонг Конг Постза 15-50 работни дена За Политика на Враќање 1) ве Молиме Имајте во предвид : Ние не покривање на сите предмети за штета по користи или како резултат на оштетувања од вода. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ 2. За Повратни информации задоволството на клиентите е Нашата цел ! 1) Како можам да ја напуштат повратни информации за продавачот ? 2)ве Молиме да ни остави позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 60 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона и викенди. 4) Сите се враќаат трошоците за превозот се на одговорност на купувачот.com's центарот,или пратете ни е-маил Step2) испратете ни слика на неисправни стока, и исто така како многу детали како е можно за проблемот што го имаат Step3) се Врати на објект за согласи на размена или наплата.
100% нови
висок квалитет и тестирање е во ред
Објектот 100% како на сликата прикажани
Одличен квалитет, убава завршница
Стрингови преку телото. Answer : ___________________________ Note : *ве Молиме љубезно ве молиме да се разбере дека можеби БОЈАТА не е 100% исто како вистински производ, бидејќи камерата, монитор, или било какви други причини ви Благодариме
.

Детали

Број На Модел На:
7XQQ-CR1
Бренд Име:
QHX
Тип:
Мост
Бои:
Злато
Тежина:
50G/set
Материјали:
Метал
Големина:
As shown in photo
Свеж

Избор на клиенти