.

.

New
Acouway Акустична Гитара Pickguard 40 41 42 Цврсти ружино дрво направени Професионални ги Собереш Guard Налепница

Acouway Акустична Гитара Pickguard 40 41 42 Цврсти ружино дрво направени Професионални ги Собереш Guard Налепница

DEN 505.00
DEN 1099.20

Стока
Достапно.


*Професионални гитара pickguard.
* Одговара за : 40" 41" 42" Акустична guitars Size :
* Материјал : Цврсти ружино дрво
* Боја : Природна завршница
* Исто така добар деко за својата гитара.
* Исклучителен јавор лисја пломба оркестарот
* Pickguard со лепило поддршка за лесна инсталација
Две модел :
1 : Дрвени Јавор лисја пломба оркестарот
2 : Бела Школка Птица слика пломба оркестарот
Sjo
.

Детали

Број На Модел На:
AGP-02
Бренд Име:
ACOUWAY
Тип:
гитара pickguard
Свеж

Избор на клиенти