.

.

New
4Pcs Црвено Огледало Задната Плоча Tremolo Празнина Покритие за Електрична Гитара Замена

4Pcs Црвено Огледало Задната Плоча Tremolo Празнина Покритие за Електрична Гитара Замена

DEN 866.00
DEN 911.52

Стока
Достапно.

Ви благодариме
.Ве молиме бидете сигурни дека ние секогаш се надевам дека ќе имаат задоволни oversea trasaction. Неисправна состојба мора да се забележи во рок од 7 дена по породувањето. превозот во рамките на 1-3 работни дена кога плаќање успее.com пред вашите повратни информации или отворање на спорот.Нормално време на испорака е за 5 до 20 работни дена
Трговија на големо продажба на персоналните политики на различни стоки се достапни во нашата продавница.
Контактирате за Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку Aliexpress порака или e-mail ( musicistore"на"aliyun. Исклучување разбира, ние ќе се обидеме потрудиме да се прогласи вредност толку ниско, како е можно.
Ако имате било какви прашања со нашите предмети, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку Aliexpress порака пред вашите повратни информации или спор. Од една страна, истиот вид на објект има различни продажба начини, можете да изберете што некои би сакале да се купи. Ние ќе брод на сите објектот од страна на EMS,DHL,FEDEX,UPS-от експрес испорака начин, Или ако треба да брод од страна на други испорака,само слободно контактирајте со нас,ние ќе се обидеме потрудиме да послужи за вас. Ве молиме контактирајте ме ако сè уште не може да го добиете вашиот item(s) во 30 дена по плаќање испратени; Ние стоиме зад нашите производи.ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас.

Детали

Бренд Име:
Kmise
Број На Модел На:
A5521
Тип:
назад плоча
Свеж

Избор на клиенти