.

.

New
KAISH 2 парчиња Злато Метрички М3.5 МЕТАЛ ЛП Гитара 3 Начин за да се Префрлате Switch Совет Knob Одговара за Епи

KAISH 2 парчиња Злато Метрички М3.5 МЕТАЛ ЛП Гитара 3 Начин за да се Префрлате Switch Совет Knob Одговара за Епи

DEN 224.00
DEN 248.64

Стока
Достапно.

Ако сакате да ја барање за промет на големо понуда, ве молиме контактирајте со нас за да се потврди такси превозот во прв план. Ви благодариме за разбирањето!
Ние го цениме сите бизнис со нашите клиенти, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги, ве молиме оставете позитивни повратни информации и да ни даде 5 ѕвездички резултати. Ако имате проблеми, ве молиме бидете сигурни да контактирате со нас на прво и ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите.
Со еден збор, Ако имате било какви проблеми, ве молиме контактирајте со нас на прво место!! ние ќе ги реши вашите проблеми, како е можно поскоро. Во овој случај, ве молиме ни e-mail слики на објектот ќе се примени.Нормално време на испорака е околу 10-20 дена да Обединетите Sates и 15-25 работни дена во други земји, ве молиме великодушни се разбере дека.
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Сите побарувања (оштетен, исчезнати или лошо предмети) мора да се поднесе во рок од 7 дена од денот ќе ги добиете.
Оштетени во Транзит :
Проверете го вашиот пакет(s) пред да го прифатите тоа. Повеќето од нашите предмети се испраќаат преку обичните економија Воздух Пост без следење на референца, ако сакате да додадете следење референци за вашиот пакет, дополнителни $4.
Боја : Златна
Материјал : Метал (не Пластични)
Метрички М3. Ве молиме не го отвори спорот лесно пред да контактирате со нас, тоа не е погодна да се реши проблемот.

Детали

Бренд Име:
KAISH
Број На Модел На:
совет
Тип:
совет
Свеж

Избор на клиенти