.

.

New
АРОМА Том'sline ALR-3 Лагер Aby Линија Селектор Мини Електрична Гитара Ефект Педалата на сличен легален начин да се Заобиколат Guitarra Ефект на Возилото

АРОМА Том'sline ALR-3 Лагер Aby Линија Селектор Мини Електрична Гитара Ефект Педалата на сличен легален начин да се Заобиколат

DEN 2208.00

Стока
Достапно.

Вашата цел адресата мора да одговара на вашиот Превозот адреса. Ако треба да купат повеќе добра, но цената не е многу добар или не најдете во нашата продавница, ве молиме контактирајте со нас.
Почитувани купувачот, ви Благодариме за шопинг во нашата Any Fly Музичката продавница, пред да го купат, ние ќе ви дадат ВЕТУВАЊЕ за заштита на вашите Права и Интереси 1. Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. Y Џек : 1/4" моно аудио џек за поврзување на инструменти. Вашето задоволство е наша работа гол. Нашата цел е задоволството на клиентите!
1. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Откако ние испорака на пакетот и осигурете се дека не ја добиете вашата пакети, ние ќе ви ги даде сите наплата. Б Џек : 1/4" моно аудио џек за поврзување на инструменти.8 oz Пакет Големина : 12 * 7 * 6. Ние ќе ви одговори без
одлагање. Џек : 1/4" моно аудио џек за поврзување на инструменти.8 во Објектот Тежина : 137g / 4. Ве молиме да уживаат во шопинг во нашата Any Fly Музичката продавница без да се Грижиш АРОМА Том'sline ALR-3 Лагер Aby Линија Селектор Мини Електрична Гитара Ефект Педалата на сличен легален начин да се Заобиколат Guitarra Ефект на Возилото Карактеристики : Целосна метална школка, трајни и исклучителна.
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да контактирате со нас
веднаш пред да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.

Детали

Тип:
Ефекти
Бренд Име:
АРОМА
Број На Модел На:
ALR-3
Телото:
алуминиум домување
Модел:
лагер
Тип:
Aby Линија Селектор
Свеж

Избор на клиенти