.

.

New
KAISH 2 парчиња Блек Метал 50mm ЛП Humbucker Опфаќа Гитара Пикап Корица вклопува ЛП

KAISH 2 парчиња Блек Метал 50mm ЛП Humbucker Опфаќа Гитара Пикап Корица вклопува ЛП

DEN 312.00
DEN 350.40

Стока
Достапно.


Опис На Производот :
Бренд нови, никогаш не се користат во
Боја : Црна
Материјал : Метал
Големина : 70mm(должина) x 38mm(ширина) x 19.5 mm(висина)
Го опфаќа северниот Пол Проред : 50mm
Можете да нарачате 1x 50мм/1x 52mm покрива или 2x 52mm покрива од нашите други огласи. (Ве молиме проверете ја големината внимателно пред да ги нарачате на објектот)
Пакетот Вклучува :
Сет од 2 ЛП Пикап Капак (50mm)

Детали

Бренд Име:
KAISH
Тип:
whammy бар
Свеж

Избор на клиенти