.

.

New
Сет од 3 САД Spec Б Копчиња 1/4 J Бас Големи и Мали Knob Поставите боја на слонова коска

Сет од 3 САД Spec Б Копчиња 1/4 J Бас Големи и Мали Knob Поставите боја на слонова коска

DEN 186.00
DEN 209.28

Стока
Достапно.


Ако имате било какви прашања или проблеми, ве Молиме слободно контактирајте со нас,Ние ќе одговор во 24 часа.2 mm(база дијаметар) x 15(горниот дијаметар) x 11. Ако видите какви било оштетување и/или доказ за мешање на надворешното пакување МОРА да бидете сигурни дека испорака човек го прави забелешка на овој штета на испорака приемот.5(висина) (ве Молиме да го потврдите димензија внимателно пред да ги нарачате на објектот)
1x Мали Knob димензија : 20.
Испита вашата нарачка веднаш откако ќе ги примите.2(во горниот дијаметар) x 15. Во овој случај, ве молиме ни e-mail слики на објектот ќе се примени. Ве молиме не го отвори спорот лесно пред да контактирате со нас, тоа не е погодна да се реши проблемот. ние ќе го испрати како е можно поскоро откако ќе се плати. Ние не треба да го испрати назад на дефектен дел пред ние брод ќе замена. Овие трошоци се купувачот ' s одговорност. Ако сакате да ја барање за промет на големо понуда, ве молиме контактирајте со нас за да се потврди такси превозот во прв план.
Боја : Боја На Слонова Коска
Поставете завртка Стил
2x Големи Копчиња димензија : 23. Ве молиме проверете ги нашите услови и описи внимателно пред да конкурираат.
Недостасува Наредби :
Ако сте го добиле делумно цел, контактирајте со нас веднаш.
Со еден збор, Ако имате било какви проблеми, ве молиме контактирајте со нас на прво место!! ние ќе ги реши вашите проблеми, како е можно поскоро.

Детали

Бренд Име:
KAISH
Број На Модел На:
копчиња
Тип:
копчиња
Свеж

Избор на клиенти