.

.

New
Blue Pearl Гитара ги Собереш Guard Нула Плоча се Вклопува TL Гитара

Blue Pearl Гитара ги Собереш Guard Нула Плоча се Вклопува TL Гитара

DEN 394.00
DEN 442.08

Стока
Достапно.

Опис на производот : нови, никогаш не се користат во Објектот 100% како слика се прикажува во Боја : Сина Бисер 3 Ply не Постојат две завртка дупки околу вратот пикап дупка. Објектот само се вклопува Стандард 8 Дупка Фендер Telecasters направени во САД или Мексико, не Squier или било какви други видови на Telecasters направени и во сите други земји. (Покажавме димензиите за референца.) Квалитетот е голема. 8 Хром Завртки се вклучени. Не е оригинална заштитна фолија на површината на pickguard, таа ќе стане многу мазна откако ќе откине заштитна фолија ве Молиме бидете сигурни да проверите на слики и опис внимателно пред да го купи објектот.Ние не сме одговорни за ништо, врз основа на така точната опис. Однапред ви благодариме Пакетот Вклучува : 1 Blue Pearl Теле Pickguard 8 Хром Завртки

Детали

Бренд Име:
KAISH
Тип:
Pickguard
Свеж

Избор на клиенти