.

.

New
40Pcs Гитара Црна Решетка Род Покритие за Електрична Гитара Замена на Делови

40Pcs Гитара Црна Решетка Род Покритие за Електрична Гитара Замена на Делови

DEN 729.00
DEN 767.52

Стока
Достапно.

com пред вашите повратни информации или отворање на спорот.Нормално време на испорака е за 5 до 20 работни дена
Трговија на големо продажба на персоналните политики на различни стоки се достапни во нашата продавница. Од една страна, истиот вид на објект има различни продажба начини, можете да изберете што некои би сакале да се купи.ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас. Тоа е нашиот живот, за да преживее.; Во други својства, како што се различни бои (комбинирање на црна и хром мост за да се продаде); Од друга страна, различни предмети, исто така може да биде комбинирана продажбата Без разлика во која форма сте одбрале да се купи, ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите потреби, Згора на тоа,повеќе ќе ги купите, толку повеќе привилегии што ќе добиете . Неисправна состојба мора да се забележи во рок од 7 дена по породувањето.(главно за цена ).99
Превозот и Ракувањето со Меѓународните Купувачи Забелешка : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена .Или можете да разговарате со мене на trademanager , ние ќе се обидеме потрудиме да ви даде задоволни резолуција. Ве молиме контактирајте ме ако сè уште не може да го добиете вашиот item(s) во 30 дена по плаќање испратени; Ние стоиме зад нашите производи.
Контактирате за Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку Aliexpress порака или e-mail ( musicistore"на"aliyun.

Детали

Бренд Име:
Kmise
Број На Модел На:
C0108
Тип:
решетка род маска
Свеж

Избор на клиенти