.

.

New
KAISH 100 Компјутери Црна Humbucker Пикап Прстен Завртки ЛП Пикап Рамка Опкружувачки Завртки

KAISH 100 Компјутери Црна Humbucker Пикап Прстен Завртки ЛП Пикап Рамка Опкружувачки Завртки

DEN 289.00
DEN 325.44

Стока
Достапно.


Опис На Производот :
Бренд нови, никогаш не се користат во
Боја : Црна
Големина : 2,5 mm навој дијаметар x 18mm должина
Пакетот Вклучува :
100 Завртки

Детали

Бренд Име:
KAISH
Број На Модел На:
Завртки
Тип:
пикап
Свеж

Избор на клиенти