.

.

New
Бесплатен Превозот Нови Замена На Делови Дрво Ружино Дрво Класична Гитара Мост

Бесплатен Превозот Нови Замена На Делови Дрво Ружино Дрво Класична Гитара Мост

DEN 106.00
DEN 120.48

Стока
Достапно.


Опис : Боја : Како на сликите ви покаже,и тоа ќе се испрати по случаен избор, ви благодариме. Материјал : ружино дрво, Тоа е погоден за било класична гитара Должина : 18.5 cm/7.28"(приближно) Ширина : 2.8 cm/1.1"(приближно) String Проред : 1.09 cm/0.43"(приближно) Количина : 1 КОМПЈУТЕР Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот, ви Благодариме!
Пакување : дрво ружино Дрво Класична Гитара Мост x 1

Детали

Број На Модел На:
D5613
Бренд Име:
Татковина
Тип:
Мост
боја:
Како на слика покажува, случајно испраќање
Свеж

Избор на клиенти