.

.

New
disado 22 Frets Тигар пламен материјал јавор ружино дрво fingerboard Електрична Гитара Вратот дрво боја Гитара Делови додатоци

disado 22 Frets Тигар пламен материјал јавор ружино дрво fingerboard Електрична Гитара Вратот дрво боја Гитара Делови додатоци

DEN 6192.00

Стока
Достапно.

Повратни информации задоволството на клиентите е Нашата цел ! 1) Како можам да ја напуштат повратни информации за продавачот ? 2)ве Молиме да ни остави позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Тјунер дупки : 10мм 5. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ 2. Вратот Материјал : Јавор 2. Нарачки ќе бидат обработени во рамките на 24-60 часа на исплата потврди, вообичаено. Убаво е да ви кажам дека овој објект може да се прилагоди тоа значи дека можете да ни кажете објектот што ви се допаѓа и она што го мислам тоа да биде . Боја : дрво боја 8. DHLза 4-7 дена Кина Пост/Хонг Конг Постза 15-50 работни дена Политика на Враќање 1) ве Молиме Имајте во предвид : Ние не покривање на сите предмети за штета по користи или како резултат на оштетувања од вода.
Она што начини на плаќање можам да ги користам?
Во моментов, што може да се плати со Boleto, Виза, Мастеркард, QIWI, Western Union, Маестро дебитна картичка, Web Money и банкарски трансфер. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 60 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Крај : сјајни 7.
Превозот 1. Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна на Ali Express во иднина. Тогаш ние ќе ја контактирате нашата фабрика да направи само за вас . добредојдовте на нашата продавница . 3) ве Молиме слободно да се contacu нас Ако Има било какви проблеми за бизнис, ние ќе направиме се најдобро за вас ,ви благодарам.

Детали

Тип:
Лак
Бренд Име:
disado
Број На Модел На:
T29
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти