.

.

New
1 Buc 43MM Двојно Заклучување Systyem Tremolo Мост String Заклучен Орев за Електрична Гитара Злато

1 Buc 43MM Двојно Заклучување Systyem Tremolo Мост String Заклучен Орев за Електрична Гитара Злато

DEN 349.00
DEN 349.44

Стока
Достапно.

8 mm
Пакет Се Вклучени :
1 x Електрична Гитара Заклучување Орев
1x 3мм клуч
2 x завртка
Она што начини на плаќање можам да ги користам?
c urrently, можете да платите користејќи Boleto, Виза, Мастеркард, QIWI, Western Union, Маестро дебитна картичка, Web Money и банкарски трансфер. Нарачки ќе бидат обработени во рамките на 24-60 часа на исплата потврди, вообичаено. EMSза 5-10 работни дена.7 mm
Висина : 8. За Повратни информации задоволството на клиентите е Нашата цел ! 1) Како можам да ја напуштат повратни информации за продавачот ? 2)ве Молиме да ни остави позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. 2) Постапката за враќање на стоката како што е следново Step1) Контакт Преку Alibaba.com's центарот,или пратете ни е-маил Step2) испратете ни слика на неисправни стока, и исто така како многу детали како е можно за проблемот што го имаат Step3) се Врати на објект за согласи на размена или наплата.
100% нови
висок квалитет и тестирање е во ред
Објектот 100% како на сликата прикажани
Материјал : Метал
Боја : сребрена(Хром Позлатен) & Црно Злато
Должина : 43mm
Дебелина : 15. Answer : ___________________________ Note : *ве Молиме љубезно ве молиме да се разбере дека можеби БОЈАТА не е 100% исто како вистински производ, бидејќи камерата, монитор, или било какви други причини ви Благодариме
. DHLза 4-7 дена Кина Пост/Хонг Конг Постза 15-50 работни дена За Политика на Враќање 1) ве Молиме Имајте во предвид : Ние не покривање на сите предмети за штета по користи или како резултат на оштетувања од вода.

Детали

Број На Модел На:
SYXS-ГД-LM43
Бренд Име:
QHX
Тип:
Мост
Бои:
Злато & Chrome & Злато
Тежина:
38g/piece
Материјали:
Метал
Големина:
As shown in Photo
Должина:
Approx.43mm
Дебелина:
Прибл.15.7 mm
Висина:
Прибл.8.2 mm-5.8 mm
Свеж

Избор на клиенти