.

.

New
6 Компјутери 3 Бои Електрична Гитара Двојно Заклучување Systyem Tremolo Мост Заклучен String Седло Жици Преку Седлото

6 Компјутери 3 Бои Електрична Гитара Двојно Заклучување Systyem Tremolo Мост Заклучен String Седло Жици Преку Седлото

DEN 1637.76

Стока
Достапно.

За Повратни информации задоволството на клиентите е Нашата цел ! 1) Како можам да ја напуштат повратни информации за продавачот ? 2)ве Молиме да ни остави позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Answer : ___________________________ Note : *ве Молиме љубезно ве молиме да се разбере дека можеби БОЈАТА не е 100% исто како вистински производ, бидејќи камерата, монитор, или било какви други причини ви Благодариме
. 3) ве Молиме слободно да се contacu нас Ако Има било какви проблеми за бизнис, ние ќе направиме се најдобро за вас ,ви благодарам. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 60 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона и викенди. Нарачки ќе бидат обработени во рамките на 24-60 часа на исплата потврди, вообичаено.com's центарот,или пратете ни е-маил Step2) испратете ни слика на неисправни стока, и исто така како многу детали како е можно за проблемот што го имаат Step3) се Врати на објект за согласи на размена или наплата.
За Превозот 1. Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна на Ali Express во иднина.
100% нови, никогаш не се користат во
објектот 100% како на сликата прикажани
Применливи за Гроздобер Tremolo Мост
Материјал : Метал
Бои : Златна & Сребрена (Хром позлатен ) & Црно за да изберете
Големина : Како што е прикажано во слика
Пакетот Вклучува :
6 x Гитара Мост String Saddles
Она што начини на плаќање можам u e ?
Во моментов, што може да се плати со Boleto, Виза, Мастеркард, QIWI, Western Union, Маестро дебитна картичка, Web Money и банкарски трансфер.

Детали

Број На Модел На:
SYXM-LS-3S-6
Бренд Име:
QHX
Тип:
Мост
Бои:
Златна & Сребрена (Хром позлатен )
Тежина:
20g/piece
Материјали:
Цинк Легура И Железо
Големина:
As shown in Photo
Свеж

Избор на клиенти