.

.

New
Ној Tailpiece Tremolo Мост За 6 String Обезглавени Гитара Црна

Ној Tailpiece Tremolo Мост За 6 String Обезглавени Гитара Црна

DEN 2136.00

Стока
Достапно.


Легура мост за 6 string обезглавени гитара
Многу практична и издржлива
Потребата за играчи
Не гледам понатаму, купи веднаш
Материјал : алуминиумски
Големина : 9.5 x 8 x 4 см
Боја : Црна
Пакетот Вклучува :
1 x Tailpiece мост сет

Детали

Бренд Име:
AIFEX
Број На Модел На:
Guiatr МОСТ
Тип:
Мост
Свеж

Избор на клиенти