.

.

New
2 Парчиња Хром Електричен Бас Гитара String Прскалки На Дрвото Бас Гитара Делови

2 Парчиња Хром Електричен Бас Гитара String Прскалки На Дрвото Бас Гитара Делови

DEN 420.00

Стока
Достапно.

Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна на Ali Express во иднина.
100% нови, никогаш не се користат во
објектот 100% како на сликата прикажани
Материјал : Метал
Бои : сребрена (Хром позлатен )
Големина : Како што е прикажано во слика
Пакетот Вклучува :
2 x Бас String Retainer
2 x Монтажа завртки
W h на плаќање можам u e ?
Во моментов, што може да се плати со Boleto, Виза, Мастеркард, QIWI, Western Union, Маестро дебитна картичка, Web Money и банкарски трансфер. За Повратни информации задоволството на клиентите е Нашата цел ! 1) Како можам да ја напуштат повратни информации за продавачот ? 2)ве Молиме да ни остави позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
За Превозот 1. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона и викенди. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ 2.com's центарот,или пратете ни е-маил Step2) испратете ни слика на неисправни стока, и исто така како многу детали како е можно за проблемот што го имаат Step3) се Врати на објект за согласи на размена или наплата. 4) Сите се враќаат трошоците за превозот се на одговорност на купувачот. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 60 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Нарачки ќе бидат обработени во рамките на 24-60 часа на исплата потврди, вообичаено. 3) ве Молиме слободно да се contacu нас Ако Има било какви проблеми за бизнис, ние ќе направиме се најдобро за вас ,ви благодарам.

Детали

Бренд Име:
QHX
Број На Модел На:
tremolo рака
Тип:
Мост
Бои:
Сребрен (Хром позлатен )
Тежина:
10g/piece
Материјали:
Метал
Големина:
As shown in the photo
Свеж

Избор на клиенти