.

.

New
Yibuy Noiseless Добар Баланс 4 String Бас Гитара Пикап

Yibuy Noiseless Добар Баланс 4 String Бас Гитара Пикап

DEN 464.00
DEN 635.52

Стока
Достапно.


Yibuy Noiseless Добар Баланс 4 String Бас Гитара Пикап
Голем Бас Гитара Пикап Бас Пикап 4 String Магнети Humbucker Пикап Големи Бас Магнети Бас Гитара Пикап
Објектот е боја може да бидат различни од сликата, бидејќи на аберации
Корица : Пластика
Пол Парче : Челик
Bobbin : Пластика
Кабел : 4 Однесување со штит
Магнет : Керамички
Излез Отпор : 11 K
Бренд : Yibuy
Пакет Се Вклучени :
1x Големи Бас Пикап

Детали

Бренд Име:
Yibuy
Тип:
пикап
За:
Голем Бас Гитара Пикап
Обликот:
Бас Пикап
Објектот:
4 String Магнети
Тип:
humbucker пикап
Други име:
Голем Бас Магнети
Име:
Бас Гитара Пикап
Свеж

Избор на клиенти