.

.

New
Yibuy Хром 3 - Позиција Гитара Пикап Toggle Switch Гитара Делови

Yibuy Хром 3 - Позиција Гитара Пикап Toggle Switch Гитара Делови

DEN 154.00
DEN 210.24

Стока
Достапно.


100% Сосема нов,не се користи
Објектот е боја може да бидат различни од сликата, бидејќи на аберации
Миење и круг ореви дојде со прекинувач
Селектор Toggle прекинувач, боја на слонова коска Knob
Традиционалните 3-позицијата селектор Toggle префрлате
Боја : Хром
Бренд име : Yibuy
Пакетот Вклучува :
1x 3 начин за да се Префрлате префрлате

Детали

Бренд Име:
Yibuy
Тип:
Гитара Префрлате
боја:
Хром
Свеж

Избор на клиенти