.

.

New
Yibuy 5 Начин Гитара Пикап Селектор Switch за Гитара Додатоци

Yibuy 5 Начин Гитара Пикап Селектор Switch за Гитара Додатоци

DEN 127.00
DEN 171.36

Стока
Достапно.


Yibuy 5 Начин Гитара Пикап Селектор Switch за Гитара Додатоци
5 Начин На Гитара Switch Селектор Префрлате
Објектот е боја може да бидат различни од сликата, бидејќи на аберации
ова е 5-начин лост акција пикап прекинувач,монтажа завртки вклучени
растојанието помеѓу монтажа дупка,направи од средината на дупка, тоа е за 40mm
Бренд име : Yibuy
Пакет Се Вклучени :
1 x 5 Начин Прекинувачи

Детали

Бренд Име:
Yibuy
Број На Модел На:
5 Начин На Гитара Префрлате
Тип:
Гитара 5 Начин Прекинувачи
Тип:
5 начин
Обликот:
Гитара Префрлате
Име:
селектор префрлате
Свеж

Избор на клиенти