.

.

New
ZIKO д-р-012 012-053 АКУСТИЧНА гитара жици ЧИСТ БАКАР гитара делови трговија на големо музички инструменти и Додатоци 3SETS

ZIKO д-р-012 012-053 АКУСТИЧНА гитара жици ЧИСТ БАКАР гитара делови трговија на големо музички инструменти и Додатоци 3SETS

DEN 936.00

Стока
Достапно.

Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона и викенди. 2) Постапката за враќање на стоката како што е следново Step1) Контакт Преку Alibaba. Големина на : E-1 0. Тип : д-р-012 3. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Опис На Производот 1. Ве молиме да уживаат во шопинг на нашата продавница без да се Грижиш. EMSза 5-10 работни дена. За Повратни информации задоволството на клиентите е Нашата цел ! 1) Како можам да ја напуштат повратни информации за продавачот ? 2)ве Молиме да ни остави позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Answer : ___________________________ Note : *ве Молиме љубезно ве молиме да се разбере дека можеби БОЈАТА не е 100% исто како вистински производ, бидејќи камерата, монитор, или било какви други причини ви Благодариме
. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 60 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна на Ali Express во иднина. DHLза 4-7 дена Кина Пост/Хонг Конг Постза 15-50 работни дена За Политика на Враќање 1) ве Молиме Имајте во предвид : Ние не покривање на сите предмети за штета по користи или како резултат на оштетувања од вода.за неисправни објект, pls се чувствуваат слободни да контакт со нас кога го добие пред да се отвори расправа, или ја напуштат повратни информации ,ние ќе се справи со добро за вас во прво време ,ви благодарам. Нарачки ќе бидат обработени во рамките на 24-60 часа на исплата потврди, вообичаено.

Детали

Тип:
стрингови
Бренд Име:
ZIKO
Број На Модел На:
Д-р-012
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти