.

.

New
Ukulele Стојат Држачот за Осетот Хаваи Гитара Виолина Мандолина Музички Инструмент Количка за Преносни

Ukulele Стојат Држачот за Осетот Хаваи Гитара Виолина Мандолина Музички Инструмент Количка за Преносни

DEN 456.00
DEN 479.52

Стока
Достапно.

Ние ќе бидеме со вас, додека не се задоволни.ако треба, ќе ги најдете во нашата продавница или само се чувствуваат слободни да контакт нашата служба за корисници,ви благодариме.
Контактирате за Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку Aliexpress порака или e-mail ( musicistore"на"aliyun. Во квантитет, како што се две на продаде ,пет продажба, итн. превозот во рамките на 1-3 работни дена кога плаќање успее.Ве молиме бидете сигурни дека ние секогаш се надевам дека ќе имаат задоволни oversea trasaction.Или можете да разговарате со мене на trademanager , ние ќе се обидеме потрудиме да ви даде задоволни резолуција.Нормално време на испорака е за 5 до 20 работни дена
Трговија на големо продажба на персоналните политики на различни стоки се достапни во нашата продавница.35
Превозот и Ракувањето со Меѓународните Купувачи Забелешка : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена . Од една страна, истиот вид на објект има различни продажба начини, можете да изберете што некои би сакале да се купи. Неисправна состојба мора да се забележи во рок од 7 дена по породувањето. Нашите услуги, целта е да се направи секој клиент имаат пријатен шопинг искуство! Добредојдовте да ја посетите нашата продавница!!!
Политика на враќање Ние нудиме 100% наплата ако објектот е скршен пред пристигнувањето, сите што треба да направите е да ни пратите на јасни слики за да се покаже дека е скршена.

Детали

Број На Модел На:
MI1717
Бренд Име:
Kmise
Тип:
Ukulele Стојат Носителот
Тип:
Ukulele Стојат Носителот
боја:
Црна
Материјал:
Пластични, Силикон
Свеж

Избор на клиенти