.

.

New
Yinfente Strat електрична гитара вратот замена 22 секирај Јавор fretboard Точка пломба беа 25,5 инчен Махагони Вратот #S8

Yinfente Strat електрична гитара вратот замена 22 секирај Јавор fretboard Точка пломба беа 25,5 инчен Махагони Вратот S8

DEN 2402.00
DEN 2640.00

Стока
Достапно.


Yinfente Strat електрична гитара вратот замена 22 секирај Јавор fretboard Точка пломба беа 25,5 инчен Махагони Вратот #S8
Опис :
Објектот 100% како на сликата прикажани
Јавор Гребло електрична Гитара вратот. За Strat gutiar вратот замена
Вратот Дрво : Јавор дрво
Fretboard Дрво : јавор со точка Пломба.
Страна точки : Црна
Со црна точка Пломба.
Скала Должина : 648mm / 25-1/2 инчи
Тјунер Дупка Големина : 9-10мм ;
Ширината на Нут : 42mm(Pre-cutted право раце орев инсталиран, ќе треба да го замени тоа ако
планирате да направите ова вратот за lefty верзија);
Ширината на Пета : 56mm
Frets : 22 Џамбо Никел/Сребрена Frets
Решетка Род се Прилагоди : во Глава
Пакет Се Вклучени :
1x електрична гитара вратот

Детали

Број На Модел На:
Paddle1
Бренд Име:
yinfente
Тип:
гитара вратот
Свеж

Избор на клиенти