.

.

New
2 парчиња Гитара Рака Копчиња Schaller Стил За Бас Гитара Делови Круг Главата Спирала Жито Црна/Сребрена Не се лизга Брави Појас Тока

2 парчиња Гитара Рака Копчиња Schaller Стил За Бас Гитара Делови Круг Главата Спирала Жито Црна/Сребрена Не се лизга Брави Појас

DEN 157.00
DEN 207.36

Стока
Достапно.

2 парчиња Гитара Рака Копчиња Schaller Стил За Бас Гитара Делови Круг Главата Спирала Жито Црна/Сребрена Не се лизга Брави Појас Тока Карактеристики : Придава на вашата рака и прилепува безбедно во заклучување позиција. Погоден за сите видови на гитари, лесно да го инсталирате, лесен за употреба. Добра сигурност и доживотно траен време, е корисно и издржливи. Секој гитара потреби две рака брави,погоден за повеќето видови на гитари. На рака заклучување на системот ја заменува вашиот оригинален рака штипки без било гитара модификација. Спецификација : Материјал : не ' Рѓосувачки Челик /Бакар Боја : Црна/ Сребрена Вкупна должина : 2.5 cm(прибл) Одговара : За сите видови на гитари Пакет Вклучува : 2 x Гитара Рака не се Заклучи на Белешки : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики.

Детали

боја:
Сребро.
Бренд Име:
TSAI
Број На Модел На:
ZH1233001
Тип:
Гитара Рака Брави
Вкупна должина:
2.5 cm(прибл)
Материјал:
боја:
Свеж

Избор на клиенти