.

.

New
Црна Amp Засилувач Кабел за Електрична Гитара Кабелот Адаптер Печ Жица

Црна Amp Засилувач Кабел за Електрична Гитара Кабелот Адаптер Печ Жица

DEN 160.00
DEN 199.68

Стока
Достапно.

Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена,се смета дека се користи и НИЕ НЕ ЌЕ ИЗДАНИЕ ШТО НАПЛАТА ИЛИ РЕ-ПОСТАВУВАЊЕ. Гаранција : 1.
Електрична Гитара Кабел Опис :
100% сосема нов и висок квалитет
Кабел одговара на Електрична Гитара-Amp
Одговара генерички електрична гитара и засилувач
Десен агол,на 90 степен приклучок,приклучок за кој заштедува простор
Должина : околу 3.0 m(10 метри) , 6. Можете да го направите уплатата за вашата нарачка од страна на Кредитна Картичка, Пари Booker, Пари Грам, Банката T/T, Western Union, итн.Ние гарантираме за да брод стоки во рамките на 24-72 часа по исплата потврда освен празник.Ние не сме одговорни за доцнење causedby царинската управа,Увозните давачки,даноци, придонеси или други customscharges.com, откако ќе ја прими стоката, Aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Значи, ова е безбедно ЗАЧУВАМ УСЛУГА.Вашето мислење е многу важен за нас , доколку сте незадоволни со тоа , ве молиме контактирајте ме првиот наместо да се даваат негативни повратни информации, и на овој начин можеме да се справиме со тоа поефективни.Сите предмети има 1 година гаранција.За погрешно-испраќаат предмети, ве Молиме контактирајте со нас во 48 часа по породувањето.НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.Ние брод од страна на Кина пост,HKpost EMS,DHL,Fedex,според вашиот избор, кога прави нарачка .Ние ќе се организираме да ја доставите точната предмети или да се вратат сите на вашата исплата.

Детали

Број На Модел На:
Други
Бренд Име:
MUKU
Тип:
кабел
Свеж

Избор на клиенти