.

.

New
Fretboard Маркери Пломба Налепница Decals за Гитара - Извртени Змија

Fretboard Маркери Пломба Налепница Decals за Гитара - Извртени Змија

DEN 1487.52

Стока
Достапно.


Можете да ги инсталирате овие на вашата електрична или акустична гитара со 24 3/4h, 25 1/2h гитара necks со 22 или 24 frets.Тоа е Голема Налепници! Тие изгледаат како ВИСТИНСКА апликација! Секој може да уживам во тоа! КУЛ И ЛЕСНО! СУПЕР-ТЕНОК! Можете да ги Менувате вашите гитара лесно !! Пломба Налепници се Отстранува.Овие налепница може да ги покрие оригинални точка знаци лесно.Тие ќе не фатат со вашите прсти додека играте!Тоа е можно да се користи како прст леснотија спреј или лимон масло.Без лепило е остави зад себе, ако сте кора исклучување на налепница. Овие налепница може да ги покрие оригинални точка знаци лесно.Тие ќе не фатат со вашите прсти додека играте! Тоа е можно да се користи како прст леснотија спреј или лимон масло. Без лепило е остави зад себе, ако сте кора исклучување на налепница.

Детали

Број На Модел На:
P27AH
Бренд Име:
IM
Тип:
пломба налепница
Материјал:
домашно милениче
Потеклото на производот:
Јапонија
Свеж

Избор на клиенти