.

.

New
Електрични Акустичната Бас Гитара Рака W/3 Изберете Plectrums Носители Кожа Завршува Мултифункционален Црна Корисни Најлон

Електрични Акустичната Бас Гитара Рака W/3 Изберете Plectrums Носители Кожа Завршува Мултифункционален Црна Корисни Најлон

DEN 143.52

Стока
Достапно.


Опис :
Боја : Црна + Сива (Исто како на сликата)
Минимална Должина : 93cm/36.2 во
Максималната Должина : 165cm/64.2 во
Ширина : 4.6 cm/1.8 во
Материјали : Најлон
Опис :
Моден Едноставен и прилагодлив.
Мала тежина, лесно да се носат.
На најлон гитара ремени се погодни за сите гитари, како што се електрични гитари електричен бас гитари, сите времиња, полу-акустична и електро-акустични гитари.
Доаѓаат со вграден избере носител на кој може да се одржи до 3 зема.
Идеален за користење кога ќе застане да се игра гитара, нека можете да уживате во задоволството, како прекрасен како е можно.
Тоа е суштински малку комплет за гитарист .
Пакетот вклучува :
1 x најлон гитара рака
3 x гитара зема

Детали

Број На Модел На:
No
Бренд Име:
Г-Дин Моќ
Тип:
гитара рака
Свеж

Избор на клиенти