.

.

New
4Pcs Црна Гитара Мост Humbucker Пикап Опфаќа 52mm За Електрична Гитара Замена

4Pcs Црна Гитара Мост Humbucker Пикап Опфаќа 52mm За Електрична Гитара Замена

DEN 592.00
DEN 623.52

Стока
Достапно.

Нашите услуги, целта е да се направи секој клиент имаат пријатен шопинг искуство! Добредојдовте да ја посетите нашата продавница!!!
Политика на враќање Ние нудиме 100% наплата ако објектот е скршен пред пристигнувањето, сите што треба да направите е да ни пратите на јасни слики за да се покаже дека е скршена.Само сакате да добиете вашиот 5*Ѕвезда Повратни информации потоа да мост на пријателство помеѓу вас и нас , што е многу важно за нас.Нормално време на испорака е за 5 до 20 работни дена
Трговија на големо продажба на персоналните политики на различни стоки се достапни во нашата продавница. Исклучување разбира, ние ќе се обидеме потрудиме да се прогласи вредност толку ниско, како е можно.
Објектот 100% како на сликата прикажани
Ова е со висок квалитет сите метал .(главно за цена ). Неисправна состојба мора да се забележи во рок од 7 дена по породувањето. Ве молиме контактирајте ме ако сè уште не може да го добиете вашиот item(s) во 30 дена по плаќање испратени; Ние стоиме зад нашите производи.Ве молиме бидете сигурни дека ние секогаш се надевам дека ќе имаат задоволни oversea trasaction.Ве молиме бидете сигурни дека ние секогаш се надевам дека ќе имаат задоволни oversea trasaction. Во квантитет, како што се две на продаде ,пет продажба, итн. Ако сте задоволни со нив,само се надевам дека вашиот 5*Ѕвезда Повратни информации потоа да мост на пријателство помеѓу вас и нас.Или можете да разговарате со мене на trademanager , ние ќе се обидеме потрудиме да ви даде задоволни резолуција. Неисправна состојба мора да се забележи во рок од 7 дена по породувањето. Ние ќе брод на сите објектот од страна на EMS,DHL,FEDEX,UPS-от експрес испорака начин, Или ако треба да брод од страна на други испорака,само слободно контактирајте со нас,ние ќе се обидеме потрудиме да послужи за вас.Нормално време на испорака е за 5 до 20 работни дена. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине Неутрален или Негативен фидбек.Само сакате да добиете вашиот 5*Ѕвезда Повратни информации потоа да мост на пријателство помеѓу вас и нас , што е многу важно за нас. Ние ќе брод на сите објектот од страна на EMS,DHL,FEDEX,UPS-от експрес испорака начин, Или ако треба да брод од страна на други испорака,само слободно контактирајте со нас,ние ќе се обидеме потрудиме да послужи за вас.

Детали

Бренд Име:
Kmise
Тип:
Пикап Опфаќа
Свеж

Избор на клиенти