.

.

New
2X 1590B Стил Алуминиум Метал Stomp Кутија Случај Куќиште Со 8 Дупка БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ

2X 1590B Стил Алуминиум Метал Stomp Кутија Случај Куќиште Со 8 Дупка БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ

DEN 767.52

Стока
Достапно.


1590 B Хамонд куќиште Професионални 8 Дупка DIY Алуминиум Метал ГИТАРА ПЕДАЛАТА КУТИЈА
Број на модел : 1590 B
Димензија : 112(L) X60(W) X32(H)mm
Тежина : 130g
Може да се обезбеди сеопфатна ефект инструмент алуминиум школка од отворен калап, умре-кастинг калапи, површината удирање, површински третман (вклучувајќи лак што се пече, вода трансфер печатење, итн.), на површината за печатење на екран, може да се обезбеди ефектот на производот ODM / OEM услуги Добредојдовте на сопствени ефекти и ефекти кутии околните компоненти.

Детали

Тип:
Ефекти
Бренд Име:
landtone
Број На Модел На:
1590B
Свеж

Избор на клиенти