.

.

New
4 String ЕЛЕКТРИЧЕН БАС ГИТАРА МОСТ во ЦРНА ВИСОКА МАСА ОПАШКА ПАРЧЕ ЗАПРЕ БАР

4 String ЕЛЕКТРИЧЕН БАС ГИТАРА МОСТ во ЦРНА ВИСОКА МАСА ОПАШКА ПАРЧЕ ЗАПРЕ БАР

DEN 475.20

Стока
Достапно.


Детали

Број На Модел На:
Мост
Тип:
Мост
Бренд Име:
Edelweiss
Свеж

Избор на клиенти