.

.

New
Kmise Гитара Кабел Инструмент Кабелот Директно Право 10ft OFC Плетенка Ниско ниво на Бучава за Електрична Гитара

Kmise Гитара Кабел Инструмент Кабелот Директно Право 10ft OFC Плетенка Ниско ниво на Бучава за Електрична Гитара

DEN 501.00
DEN 589.44

Стока
Достапно.

Овие трошоци се купувачот ' s одговорност.Ве молиме бидете сигурни дека ние секогаш се надевам дека ќе имаат задоволни oversea trasaction. Да Ви донесе Траен и Совршен Инструмент Кабел.26 Инчен
Материјал : Кислород-Бесплатни Бакар
Обложено : Калај Позлатен
Џек : 6.12 mm Навистина Калај Позлата Кислород-Бесплатни Бакар.25 Инчи
Џек Стил : Директно да Десен Агол Моно Џек
Capacitance : Помалку Од 160 PC / M
Основни Спецификација : 22 AWG
Должина : 3 M / 10 Ft / 118 Инчен
Одговара : За Електрична Гитара
Функција :
1. Во квантитет, како што се две на продаде ,пет продажба, итн.12 mm Бакарна Жица со Дијаметар Ви Донесе Меко Чувство. Неисправна состојба мора да се забележи во рок од 7 дена по породувањето.12 mm Калај Обложено со Висока Густина Кислород-Бесплатни Чист Бакар 99% Плетенка. Ви даде Висок Квалитет на Звук.
Ако имате било какви прашања со нашите предмети, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку Aliexpress порака пред вашите повратни информации или спор. Јадрото е Направен од 30 x 0.; Во други својства, како што се различни бои (комбинирање на црна и хром мост за да се продаде); Од друга страна, различни предмети, исто така може да биде комбинирана продажбата Без разлика во која форма сте одбрале да се купи, ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите потреби, Згора на тоа,повеќе ќе ги купите, толку повеќе привилегии што ќе добиете . Нема да има Ефект врз Тебе и БЕЗ Бучава Од Вашиот Засилувач.com пред вашите повратни информации или отворање на спорот. Многумина од Нас како Злато Џек, Но, Всушност, Златото е Месинг Позлатен, и неговата без Разлика со Никел Позлатен, Иако Златото е Убава, Но тоа е поскапо.

Детали

Бренд Име:
Kmise
Тип:
аудио кабел
Број На Модел На:
MI1685
Должина:
3 M / 10 Ft / 118 Inch
Џек:
6.35 mm / 0.25 Инчи
Материјал:
Кислород-Бесплатни Бакар
Дијаметар:
6.5 mm / 0.26 Инчен
capacitance:
Помалку Од 160 PC / M
Основни Спецификација:
22 AWG
Тип:
гитара кабел
Свеж

Избор на клиенти