.

.

New
KAISH Пакување од 50 Бели Гитара Пилешко Главата Копчиња Гитара Мини Ефект на Возилото Knob

KAISH Пакување од 50 Бели Гитара Пилешко Главата Копчиња Гитара Мини Ефект на Возилото Knob

DEN 640.00
DEN 711.36

Стока
Достапно.


Оштетени во Транзит :
Проверете го вашиот пакет(s) пред да го прифатите тоа.
Ние не го прифати комбинираат превозот. Штом ќе се потврди со нашите превозот одделение за ој, ние ќе се добие замена на пат кон вас. Штом ќе се потврди и со нашата превозникот, ние ќе добиете замена на пат кон вас. Ако сакате да ја барање за промет на големо понуда, ве молиме контактирајте со нас за да се потврди такси превозот во прв план.
Недостасува Наредби :
Ако сте го добиле делумно цел, контактирајте со нас веднаш. Откако сте сигурни забелешката на штета на испорака приемот, му кажете на испорака возач кој ќе одбие да ја прифати оштетени пакет, тогаш контактирајте со нас веднаш. Ако видите какви било оштетување и/или доказ за мешање на надворешното пакување МОРА да бидете сигурни дека испорака човек го прави забелешка на овој штета на испорака приемот. Ве молиме не го отвори спорот лесно пред да контактирате со нас, тоа не е погодна да се реши проблемот. Ви благодариме за разбирањето!
Ние го цениме сите бизнис со нашите клиенти, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги, ве молиме оставете позитивни повратни информации и да ни даде 5 ѕвездички резултати. ние ќе го испрати како е можно поскоро откако ќе се плати. Овие трошоци се купувачот ' s одговорност.2 mm
Овие копчиња се вклопуваат 6mm вратило potentiometers
50pcs Пилешко Главата Копчиња
Плаќањето мора да се примени во рок од 7 дена по аукции заврши.

Детали

Бренд Име:
KAISH
Број На Модел На:
копчиња
Тип:
копчиња
Свеж

Избор на клиенти