.

.

New
Нови Banjo Tailpiece За 5 String Хром Плоча Врвен Квалитет

Нови Banjo Tailpiece За 5 String Хром Плоча Врвен Квалитет

DEN 319.20

Стока
Достапно.


100% Сосема Нов. Никогаш не се користи.
Произведени од страна на Risingguitar која е manufactory гитара делови за повеќе од 20 години.
Сите фотографии се зеде со хаос производство на производот. Она што го гледате е она што ќе добиете. Бојата може да имаат малку поинаква, бидејќи на аберација на светлината.
Висок Квалитет на производот. Помине од 72 часа солена спреј тест.
Добро полиран површината. Мазна и Совршен! Карактеристики :
Боја : Хром
Погоден за : За 5 string banjo поправка или замена.
Пакетот Вклучува :
1x Banjo Tailpiece (монтажа завртки не се вклучени)

Детали

боја:
Хром
Број На Модел На:
BJ-222
Бренд Име:
KD
Тип:
banjo tailpiece
Свеж

Избор на клиенти