.

.

New
6 парчиња/многу JOYO СМ-11 0.1 M Ефекти на возилото кабел за Бас Гитара Педалата Аудио линија 6.3 mm машки приклучок за поврзување жица бесплатен превозот

6 парчиња/многу JOYO СМ-11 0.1 M Ефекти на возилото кабел за Бас Гитара Педалата Аудио линија 6.3 mm машки приклучок за поврзување

DEN 898.00
DEN 1056.00

Стока
Достапно.

Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress! Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#.
Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и
обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.60 Цена : $16. Ние ќе ги пратите пратката и да добиете повратни информации за вас, како е можно поскоро. П : дали постои следење на Број за мојот објект?
A : Да, ние испрати секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката статус на соодветниот веб-сајт.
Доаѓа со migic лента за лесни за складирање.
Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. П : Дали овој производ доаѓаат со мало пакет?
A : имаме прогласи пакување детали за опис на секој производ, ве молиме проверете тоа, ви благодариме! П : јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена?
А : Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение!. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број.

Детали

Тип:
аудио кабел
Бренд Име:
JOYO
Број На Модел На:
CM-11 0.1 M Аудио Кабел
Јакна:
6.3 mm
Должина:
0.1 m
Ефекти:
На Возилото Cabl
Свеж

Избор на клиенти