.

.

New
F06846 4Pcs/Поставите Камерата PTZ Gimbal Гума амортизер Топката TL68A11 за GOPRO Камера Планината РК Multicopter Мулти Роторот

F06846 4Pcs/Поставите Камерата PTZ Gimbal Гума амортизер Топката TL68A11 за GOPRO Камера Планината РК Multicopter Мулти Роторот

DEN 82.00
DEN 160.32

Стока
Достапно.


Tarot PTZ Гума амортизер Топката TL68 A11 4 Парчиња за GOPRO Камера Планината Gimbal
GOPRO PTZ PTZ амортизер и други амортизер поставите TL68 A07 употреба на увезени гумени материјал, шупливи
Мазни создаден, тенок раб на монтирање на површината, зголемување на површината за контакт монтажа дизајн.1-во до Февруари. И Клиентите треба да добиете план на "Чекање Подготовка",ве Молиме да не остави негативни повратни информации или да се тврди без контакт.21 , услугата ќе одговори на пораки во текот на тоа време, па не се грижи.10 до Февруари.Важен Informaiton на Клиенти :
Ве молиме да забележите дека од Февруари.
Брегот цврстина : 25 HA
Поврзани Дел Број : (Не се вклучени)
PTZ виси кука TL68 A01
GOPRO камера сврзувачки елементи TL68 A02
GOPRO brushless PTZ камера рамка собранието TL68 A03
GOPRO PTZ стојат рака моторни база TL68 A05
GOPRO brushless мотор TL68 A06 PTZ
GOPRO две оски PTZ амортизер група TL68 A07
GOPRO brushless PTZ полици собранието TL68 A08
GOPRO PTZ амортизер топката TL68 A11
GOPRO две-оската гиро ZYX22 PTZ
Спецификации :
GOPRO PTZ амортизер топка × 4 (14 × 13 × 1. 21-от е Кинески Пролетниот Фестивал Одмор , повеќето од фабрики и l ogistics компании се затворени, нарачки ќе се одложи испорачуван дека, доколку имате било какво барање со времето за испорака, ве молиме контактирајте ме пред да нарачате, однапред ви благодариме.
(Мојот одмор започнува од Февруари. Стискаш препорачува за влечење структура инсталација поефикасно.)
Ве молиме да земете во "Одложување Проблем на Логистички" во предвид пред да купите.

Детали

Бренд Име:
TAROT-РК
Gimbal Додатоци Тип:
ЕВА Влошки
Компатибилен Gimbal Бренд:
GoPro
Компатибилен Gimbal Модел:
GoPro
Број На Модел На:
F06846
Свеж

Избор на клиенти