.

.

New
Пригушување Моторни 11E9-62010 21EN-32200 За HYUNDAI R160LC-3 R290LC-7 R320LC-7 Долга линија

Пригушување Моторни 11E9-62010 21EN-32200 За HYUNDAI R160LC-3 R290LC-7 R320LC-7 Долга линија

DEN 6480.00

Стока
Достапно.

Ако производот е надвор од работниот ред под правилна употреба на прирачникот во рамките на гарантниот период, ве молиме контактирајте со нас за да се добие стока се врати шифрата и превозот настава.
Гаранција
Ние нудиме 1 година гаранција за овој производ. Сосема нов замена единица ќе бидат испратени до вас во нашата трошоците за превозот, ако таа ги исполнува нашите гаранција барања.Ние, исто така, ја прифати плаќање преку Paypal,T/T и Western Union.
Осигурување се вклучени во Превозот и Ракувањето со трошоци што се платени. Потоа, го испрати назад на вашиот трошоците за превозот.
Пригушување Моторни 11 E9-62010 21 EN-32200 За R160 LC-3 R290 LC-7 R320 LC-7 Долга линија
Whatsapp : +86 18768415518 skype : guanelian
Опис :
Бренд : Нови cid)
Тип : Гас за моторни
Дел NO/OEM : 21 EN-32200
Дел NO/OEM : 11 E9-32010
Примена :
HYUNDAI
Број на модел : R160 LC-3 R290 LC-7 R320 LC-7
R130-5 R215-7 R215-9 R225-5 R225-7 R335-7 R190
Плаќање
Кредитна картичка на линија е достапна.Ако постои било увозни давачки или даноци,тоа е на купувачот одговорност.
Царинската ќе биде помалку веројатно да се наметнат даноци / должности на мали парцели.
По добивањето на вашиот врати објектот, тоа ќе трае 7 дена за евалуација и истражување.
Испорака
Со DHL/ФЕДЕКС/ТНТ(Кина Express),ако сакате да користите други,ве молиме контактирајте со нас.
Овој објект имаат акции,па може испорака за вас во рок од 3 работни дена по yourpayment ceared. Сепак, тоа ќе биде во вашата трошоци ако настане.

Детали

Број На Модел На:
21EN-32200
is_customized:
Yes
Состојба:
Нови
Место на Потекло:
жеџијанг во Кина (Копно)
Тип:
Пригушување Мотор
Гаранција:
Yes
Превозот начин:
Fedex DHL или ЕМС
цена:
Конкурентна
Трговија на големо:
Yes
Акции:
Yes
Дел Број:
11E9-62010
Производителот Дел Број:
11E9-62010
Свеж

Избор на клиенти