.

.

New
AVR MX341(црвено)+ со брза бесплатен превозот

AVR MX341(црвено)+ со брза бесплатен превозот

DEN 4560.00

Стока
Достапно.


Забелешка : Ако не се прими предмети со над 30 дена , ве молиме да не известите.
Карактеристики вклучуваат :
*Стабилност на вредноста *Оптимална реакција избор
*Под фреквенција се тркалаат исклучување на приспособување *Натопи на вредноста
*Droop прилагодување *Намали вредноста
*Над побудување на вредноста
Политика За Испорака
Време на испорака : САД, Канада ,Австралија, Западна и Северна Европа 4-7 Дена, Друга земја 5-8 Дена
Превозот адреса : ве Молам, бидете сигурни да ни дадете точни, прецизни и детални превозот Адреса.( 7 дена по примање на објектот).
Опис
STAMFORD AVR MX341 е две фаза чувствува Автоматски Регулатор на Напон и се составен дел на побудување систем за brushless генератор.
Ние нудиме одлични акции и широк vairety на различни видови Stamford генератор делови со различни и високо попуст pirce.
Ние сме во состојба да рефундирање на вашите пари, без превозот цена.
Врати објектот треба да биде во неговата оригинална состојба. Овој модел supercedes на Серија 3 опсег.Оваа AVR се користи само во cojunction со permenant магнетни тип alternators.
Испрати Време : Предмети ќе биде предаден во рок од 1 до 3 работни дена по плаќање примени или да се расчисти. За повеќе детали ,ве молиме контактирајте со нас. Во прилог на регулирање на генератор на напон, AVR circuitry вклучува заштитни функции, за да се обезбеди безбедно сигурен контрола на генератор.
Политика На Враќање
Ние го цениме вашиот бизнис и да понудат на инстант 7 дена политика на враќање.

Детали

is_customized:
Yes
Број На Модел На:
mx341
Акции:
Yes
перформанси:
Одлични
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Состојба:
Нови
Тип:
Автоматски Регулатор На Напон
Гаранција:
Yes
Превозот начин:
Fedex , DHL , или ЕМС
цена:
Конкурентна
Трговија на големо:
Yes
испорака:
брзо
Свеж

Избор на клиенти