.

.

New
Новиот Мотор Вода За Ладење, Пумпа За 787767 За Volvo

Новиот Мотор Вода За Ладење, Пумпа За 787767 За Volvo

DEN 8592.00

Стока
Достапно.

Новиот Мотор Вода За Ладење, Пумпа За 787767 За Volvo
Опис :
Тип : пумпа за Вода
Бренд : Нови cid)
Дел# : 787767
Плаќање
Кредитна картичка на линија е достапна.
Ве молиме контактирајте со нас пред да ја напушти Неутрален повратни информации или Негативни повратни информации,ние ќе ви помогне да ги реши сите
проблем.Многу благодарност однапред.
Осигурување се вклучени во Превозот и Ракувањето со трошоци што се платени.Ако ther
е било увозни давачки или даноци,тоа е на купувачот одговорност.Инаку ние не ќе обезбеди техничка поддршка, или други решенија.
По добивањето на вашиот врати објектот, тоа ќе трае 7 дена за евалуација и истражување. Ако производот е надвор од работниот ред под правилна употреба на
прирачникот во рамките на гарантниот период, ве молиме контактирајте со нас за да се добие производи, врати и кодот
превозот настава.
Овој објект имаат акции,па може испорака за вас во рок од 3 работни дена по вашата исплата избришани. Ако destiantion адреса е оддалечена област и FEDEX,DHL,TNT,ЕМС услуга не покрива
областа, ние ќе ги искористиме Кина пост воздух парцела, тоа ќе потрае 20-30 дена до вашите раце. Потоа, го испрати назад на вашиот трошоците за превозот.
Испорака
Обично, ние ги користиме FEDEX,DHL,TNT, или ЕМС да ја испорача стоката, и тоа земе околу 4-7 дена до
дестинациска адреса.
Гаранција
Ние нудиме 1 година гаранција за овој производ.

Детали

is_customized:
Yes
Број На Модел На:
787767
Број На Модел:
787767
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Акции:
Yes
Цена :
Конкурентна
Производителот Дел Број:
787767
Состојба:
Тип:
Превозот Начин:
Fedex , DHL , или ЕМС
Трговија на големо :
Yes
Гаранција :
Yes
Свеж

Избор на клиенти