.

.

New
ФАБРИКА ЦЕНА!!! брзина на регулаторот esd5550

ФАБРИКА ЦЕНА!!! брзина на регулаторот esd5550

DEN 3381.60

Стока
Достапно.


Политика На Враќање
·Ако не сте задоволни со вашата нарачка, можете да се вратите/размена во 14 денови со полно пари за наплата (со исклучок на превозот), се додека производи се во оригиналната форма.Сите наредби обично се испраќаат надвор во рок од 2 работни дена за плаќање добиваат избришани. Ние се грижиме за нашите ценети клиенти, и секогаш ќе се обидеме да ви помогнеме.Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Или кој било дел има на Терминал Чувствителност Терминал Чувствителност J 100 Hz. Тестирање 100% Функционално Тестирани физички Димензии Видите преглед (СЛИКА 1) Weigh1 1. Ако имате било какви прашања, нашата Служба за корисници службеници добредојде на е-маил или јавете ни се.превозот цена, ве молиме контактирајте со нас. Овие трошоци се на купувачот одговорност. ве молиме контактирајте со нас пред да брод вашата нарачка назад, ние ќе ви ја врати адреса, По што доби пакет ние ќе рефундирање или размена за вас . Ние само брод потврдените адреса предвидено од страна aliexpress.
Среќно и Имаат пријатен шопинг искуство! Задржи во допир и се надеваме дека ќе се видиме повторно наскоро
.
Ние ќе ја испрати на парцела од Кина препорачана Пошта Пост или Хонгконг Регистрирани Пост Воздух Mail,
повеќето counry ќе пристигнале парцела во 10-25 работни дена. В) 10 Засилувачи ( Номинална моќност е biger од ESD5500) за Извршување Isochronous Работа/Стабилна Држава Стабилност ±0.
Контактирајте со НАС
1.25% или подобро
Понудата-12 или 24 VDC Батеријата Системи(транзиторни&обратна напон заштитени)
Потрошувачка на енергија-50 ма континуирано плус acutator тековната
Максимална Actuator Сегашните во 25ºC(77ºF)-10 Засилувачи континуирано
Технички Податоци :
Влогот на 12 или 24 VDC Батеријата Систем (Минливи и Обратно Напон) Поларитетот Негативни Земјата (Изолиран Случај) Потрошувачка на Енергија за 50 ma континуирано плус actuator тековната Actuator Тековната Низа @77°F (25 °C) - (Индуктивен Товар) Мин.

Детали

is_customized:
Yes
Број На Модел На:
ESD5550E
Бренд Име:
ICOMTEC
Состојба:
Нови
перформанси:
Одлични
Акции:
Има
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Свеж

Избор на клиенти