.

.

New
JAZZI KL8-3-CAA6F-PC спа коло за Jazzi топла када спа контролер Пакет

JAZZI KL8-3-CAA6F-PC спа коло за Jazzi топла када спа контролер Пакет

DEN 10512.00

Стока
Достапно.


JAZZI KL8-3-CAA6 F-PC спа коло за Jazzi топла када спа контролер Пакет
За да се избегне можна грешка ќе е подобро да ни ги испратите вашите контрола кутија,коло слики за нашата проверете
Главната Коло само
Ве молиме имајте предвид - поради природата на монтирање на коло ние не го прифати враќањето на таквите. Сите одбори биле тестирани во пред испораката. Спа контролер панел прашања : Различни спа панел во врска со различни спа грејач,со Радио или без Радио 1.) Спа панел со РАДИО & white Заклучување погоден за LX грејач 2.) Спа панел без РАДИО & white Заклучување погоден за LX грејач 3.) Спа панел со Радио црна заклучување погоден за E-МИСЛАМ грејач,JAZZI,YUEHUA,HUANGTONG SPA 4.) Спа панел со црна кодот и без Радио погоден за E-МИСЛАМ грејач,JAZZI,YUEHUA,HUANGTONG СПА

Детали

is_customized:
Yes
Број На Модел На:
KL8-3-CAA6F
Свеж

Избор на клиенти