.

.

New
Нови Хидраулично Масло Кулер за E120B Багер

Нови Хидраулично Масло Кулер за E120B Багер

DEN 29040.00

Стока
Достапно.


Нови Хидраулично Масло Кулер за E120 B Багер
Whatsapp : +86 18768415518 skype : guanelian
Опис :
Тип : Хидраулично масло кулер
Бренд : Unbranded
Големина на : 710*560*68 мм
Примена :
за E120 B Багер
Плаќање
Кредитна картичка на линија е достапна.Ние, исто така, ја прифати плаќање преку Paypal,T/T и Western Union.
Овој објект имаат акции,па може испорака за вас во рок од 3 работни дена по yourpayment ceared.Ако постои било увозни давачки или даноци,тоа е на купувачот одговорност.
Гаранција
Ние нудиме 1 година гаранција за овој производ. Ако производот е надвор од работниот ред под правилна употреба на прирачникот во рамките на гарантниот период, ве молиме контактирајте со нас за да се добие стока се врати шифрата и превозот настава. Потоа, го испрати назад на вашиот трошоците за превозот.
По добивањето на вашиот врати објектот, тоа ќе трае 7 дена за евалуација и истражување. Сосема нов замена единица ќе бидат испратени до вас во нашата трошоците за превозот, ако таа ги исполнува нашите гаранција барања.
Испорака
Со DHL/ФЕДЕКС/ТНТ(Кина Express),ако сакате да користите други,ве молиме контактирајте со нас.
Царинската ќе биде помалку веројатно да се наметнат даноци / должности на мали парцели. Сепак, тоа ќе биде во вашата трошоци ако настане.
Осигурување се вклучени во Превозот и Ракувањето со трошоци што се платени.

Детали

is_customized:
Yes
Број На Модел На:
E120B
Состојба:
Нови
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Тип:
Ладилник За Масло
Гаранција:
Yes
Превозот начин:
Fedex , DHL , или ЕМС
цена:
Конкурентна
Трговија на големо:
Yes
Акции:
Yes
Дел Број:
E120B
Производителот Дел Број:
E120B
Свеж

Избор на клиенти