.

.

New
Турбо Полначот за 2674A225 711736-0025 BT81058 GT2556S Турбополнач

Турбо Полначот за 2674A225 711736-0025 BT81058 GT2556S Турбополнач

DEN 6168.00

Стока
Достапно.

Многу благодарност однапред.
Гаранција
Ние нудиме 1 година гаранција за овој производ.
Овој објект имаат акции,па може испорака за вас во рок од 3 работни дена по вашата исплата избришани. Ако destiantion адреса е оддалечена област и FEDEX,DHL,TNT,ЕМС услуга не покрива
областа, ние ќе ги искористиме Кина пост воздух парцела, тоа ќе потрае 20-30 дена до вашите раце.
Испорака
Обично, ние ги користиме FEDEX,DHL,TNT, или ЕМС да ја испорача стоката, и тоа земе околу 4-7 дена до
дестинациска адреса.Ако ther
е било увозни давачки или даноци,тоа е на купувачот одговорност.
Осигурување се вклучени во Превозот и Ракувањето со трошоци што се платени. Ако производот е надвор од работниот ред под правилна употреба на
прирачникот во рамките на гарантниот период, ве молиме контактирајте со нас за да се добие производи, врати и кодот
превозот настава.Турбо Полначот за 2674 A225 711736-0025 BT81058 GT2556 S Турбополнач контакт начин : skype id : guanelian whatsapp : +86 18768415518
Опис :
Го заменува Дел Броеви : 2674 A225 711736-0025 BT81058 GT2556 S
Една Нова Резервни Замена Турбополнач, кој одговара на Моторот Плаќање
Кредитна картичка на линија е достапна.Инаку ние не ќе обезбеди техничка поддршка, или други решенија.
По добивањето на вашиот врати објектот, тоа ќе трае 7 дена за евалуација и истражување. Потоа, го испрати назад на вашиот трошоците за превозот.
Повратни информации
Вашето задоволство е наша цел,ве молиме оставете 4 или 5 ѕвезди на повратни информации .

Детали

is_customized:
Yes
Број На Модел На:
2674A225
квалитет:
Висок
испорака:
брзо
Акции:
Yes
Свеж

Избор на клиенти