.

.

New
10 компјутери/многу Симпатична Kawaii Акварел Гел Пенкало 6 Боја Во Еден Вода, Креда Пенкало за Црна Одбор Scrapbooking Фото Албум Декорација

10 компјутери/многу Симпатична Kawaii Акварел Гел Пенкало 6 Боја Во Еден Вода, Креда Пенкало за Црна Одбор Scrapbooking Фото

DEN 247.00
DEN 411.36

Стока
Достапно.


Детали

Тип:
гел пенкало
Број На Модел На:
BZ027
Гел Пенкало е Мастило Функција:
glitter
Гел Пенкало е Тип на Мастило:
Течност-Мастило
Пишување Точка:
1.0 mm
Бренд Име:
PHANTACI
Употреба:
Office & Училиште Перо
Erasable Или Не:
No
Материјал:
Пластични
Свеж

Избор на клиенти