.

.

New
10 боја Екстремни парична Казна лагер гел пенкало Цртан филм цртање скица пенкала 0.38 mm Micron nib Scrapbooking Канцелариски училиште материјали FB954

10 боја Екстремни парична Казна лагер гел пенкало Цртан филм цртање скица пенкала 0.38 mm Micron nib Scrapbooking Канцелариски

DEN 269.00
DEN 384.00

Стока
Достапно.


Добредојдовте на нашиот Канцелариски светот
10 боја Екстремни парична Казна лагер гел пенкало Цртан филм цртање скица пенкала 0.38 mm Micron nib Scrapbooking Канцелариски училиште материјали FB954
Функција :
Инспирација : парична Казна линија цртање.
Боја на каросеријата : 10 боја.
Мастило боја : 10 боја .
Тело Материјал : Пластични, безбедно и healty за човечкиот организам и животната средина.
Димензии : Должина 15.8 cm.
Пишување точка : 0.38 mm.
Тежина : 10g.
Функција : Гел пенкало / Подарок.
Совет : Ова е 10 компјутери/Многу, се меша со 10 боја. тоа е 0.38 мм, вода боја, многу корисно за цртање.

Детали

Тип:
гел пенкало
Пишување Точка:
0.38 mm
Употреба:
Office & Училиште Перо
Гел Пенкало е Мастило Функција:
Нормално
Гел Пенкало е Тип на Мастило:
Гел-Мастило
Erasable Или Не:
No
Бренд Име:
VALIOSOPA
Материјал:
Пластични
Број На Модел На:
парична казна лагер
Свеж

Избор на клиенти