.

.

New
12 Компјутери ПИЛОТ erasable рефил BLS-FR5 refills 0.5 mm Erasable. Пилот LFB-20EF Refills обезбедување на Квалитет

12 Компјутери ПИЛОТ erasable рефил BLS-FR5 refills 0.5 mm Erasable. Пилот LFB-20EF Refills обезбедување на Квалитет

DEN 828.48

Стока
Достапно.


започнете
крајот
Ве молиме да ни остават порака за бои сакате под вашата нарачка, ако изберете "Мешани", или ние ќе ви го испратиме по случаен избор.
ПИЛОТ Frixion Пенкало Refills BLS-FR5 Ова е Сосема нов Јапонија Направен Производот 4 Мастило Бои : Сина, Црвена, Црна и Сина боја-црна ПИЛОТ FRIXION ТОЧКА 0.5 РЕФИЛ
Erasable од Frixion генерира топлина. Напишете Отстрани Преработи
Не остава остатоци или остатоци
Совет : 0.5 mm
MPN : BLS-FR5
Погоден за Пилот Frixion Erasable Rollerball Пенкало LFB-20 EF и LFBK-23 EF

Детали

боја:
мешани
Тип:
гел пенкало
Гел Пенкало е Мастило Функција:
Нормално
Материјал:
Пластични
Бренд Име:
Пилот
Употреба:
Office & Училиште Перо
Пишување Точка:
0.5 mm
Гел Пенкало е Тип на Мастило:
Течност-Мастило
Erasable Или Не:
Yes
Број На Модел На:
BLS-FR5
Тип:
гел пенкало
Свеж

Избор на клиенти