.

.

New
Пилот сок пенкало унисекс воскресне 0.5 mm lju-10ef пенкало 36 бои

Пилот сок пенкало унисекс воскресне 0.5 mm lju-10ef пенкало 36 бои

DEN 2999.00
DEN 3408.00

Стока
Достапно.

Забелешка : цената е за 36 бои! детали за производот

Детали

Тип:
гел пенкало
Erasable Или Не:
No
Употреба:
Office & Училиште Перо
Пишување Точка:
0.5 mm
Број На Модел На:
LJU-10EF
Количина:
36pcs/многу
Свеж

Избор на клиенти