.

.

New
12 Компјутери MUJI Стил Јапонски Гел Пенкало 0.5 mm Црна, Сина Rrd Мастило Пенкало Создателот Пенкало Училишната служба, студентот Испитот Пишување Канцелариски материја

12 Компјутери MUJI Стил Јапонски Гел Пенкало 0.5 mm Црна, Сина Rrd Мастило Пенкало Создателот Пенкало Училишната служба, студентот

DEN 614.40

Стока
Достапно.


- Добредојде време на Испорака :
Работна недела 1-7 дена за да испратите парцели
Логистика Препорачува :
1. Ali Express Стандард за Испорака ( Транспорт брзина) 2.EPacket ( Транспорт брзина)
3.Кина Пост Воздух Mail ( Транспорт брзина е медиум)
4.EMS ( Транспорт брзина)
5.DHL ( Транспорт брзина)
12pcs / многу
Должина : 140mm
Спецификации : 0.5 mm
Карактеристики : Може да го замени рефил
Материјал : ПП

Детали

Бренд Име:
XIAOBAOMAO
Број На Модел На:
XLG619
Употреба:
Office & Училиште Перо
Пишување Точка:
0.5 mm
Erasable Или Не:
No
Материјал:
Пластични
Гел Пенкало е Тип на Мастило:
Гел-Мастило
Гел Пенкало е Мастило Функција:
glitter
Тип:
гел пенкало
Свеж

Избор на клиенти