.

.

New
150pcs DHL бесплатен превозот Ув Помине Гел лак Magneto помине гел лак Врвот Грб+База на Грб Комплет ув ламба гел

150pcs DHL бесплатен превозот Ув Помине Гел лак Magneto помине гел лак Врвот Грб+База на Грб Комплет ув ламба гел

DEN 24480.00
DEN 28800.00

Стока
Достапно.

Претпазливост
1. Ние може да ви помогне да го направите вашиот бренд, екстра цена beared од вас. Висока технологија.
Чекор 5 : Четкање впие исклучување гел лак повторно, модел моделот со посебни магнет, тогаш лекување со 36w УВ ламба за 120 секунди. Чувајте производи далеку од отворен пламен ,директна топлина и Спречување на ултравиолетово зрачење и деца.
Добредојдовте во мојата продавница Лесно Исклучување Бесплатен Превозот УВ&LED Помине Гел. Стоката може да бидат испратени во барел како 1kg, 5kgs, 1 галон. Испорака
1) пратка ќе се организира во рок од 3-5 дена, во нашата фабрика по плаќање на проверка. Времето за испорака е различна од различна количина, Ние ќе брод на производите од како
што е можно поскоро.
Чекор 7 : Бришење на нокти со гел почиста да се направи тоа сјае. Не се применуваат на ноктите кои се оштетени или инфицирани. Сепак, различни дестинација може да има разлика, Сингапур пост понекогаш може да потрае и до 60 дена поради разни фактори и надвор од нашата контрола, благодарам.
Или
3) Сите горниот слој и база грб е во ред
Или
4) ве Молиме, изберете бои од боја шема
Претпазливост!
Ве молиме оставете порака за да ме кои бои број што сакате!
7. Тоа е, исто така, ok (ок) за да го направите вашето лого. Хит и еколошки. Ние сме мило да ви се ако било каков проблем на производи се случи, ве молиме контактирајте со нас
прво кога проблемите се случи.

Детали

Тип На Објект:
Гел На Ноктите
Тип:
Гел За Полски
Количина:
150pcs/многу
Состојка:
Природата Смола
НЕТО-WT.:
15 ml
Број На Модел На:
ув гел полски
Свеж

Избор на клиенти