.

.

New
500pcs DHL бесплатен превозот трајна гел лак wholesales гел лак француски Совети полнење topcoat база грб

500pcs DHL бесплатен превозот трајна гел лак wholesales гел лак француски Совети полнење topcoat база грб

DEN 57120.00
DEN 67200.00

Стока
Достапно.

Стоката да може да биде пратена без бренд
2.
поради царинска политика imparity "руски само може да брод од страна на Singaproe пост ," Сингапур пост може само да не повеќе од 24 шише. Пишете ни ако сакате да се знае цената.
3) Важно : plz информирате Прогласи вредноста на вашата нарачка, ние ќе го следат вашиот instrucation да напишете комерцијална фактура за царинска настан. Испорака
1) пратка ќе се организира во рок од 3-5 дена, во нашата фабрика по плаќање на проверка. Испорака
1. Предност
1.Совети За Цел :
1. Thedelivery време може да биде подолг се имате било какви посебни барање. Чувајте го во 18-25 centigrade. Хит и еколошки.
DHL испорача време (3-6 дена)
Сингапур Пост испорача време за 1month
Нови пристигнување производи " Мачка Очи Впие Исклучување Гел лак "
1.не се отровни,не луто хемиски материјали кои се користат.MSDS рок на Плаќање Контактирајте со нас да се потврди Превозот на курирската служба DHL,EMS, Море брод
L&M
е вашиот најдобар избор ако сте во потрага за сигурен parter да се направи нокти гел лукративна.
Чекор 6 : Четкање врвот грб, лекување со 36w УВ ламба за 120 секунди. Ако имате било каков проблем, ве молиме да бидат слободни да контакт. Сертификат
Пакет 12pcs/кутија,120pcs/внатрешниот картон,360pcs/картон Картон големина 43 X38 X36cm MOQ 60 PCS OEM/ODM Yes за време на Испорака 3-6 дена Сертификација SGS.
Чекор 2 : Користење на почист да ги помине и отстранување на cuticle од ноктите плоча со cuticle тласкач.

Детали

Тип На Објект:
Гел На Ноктите
Тип:
Гел За Полски
Количина:
500pcs/многу
Состојка:
Природата Смола
НЕТО-WT.:
15ml
Број На Модел На:
ув гел полски
Свеж

Избор на клиенти