.

.

New
FWC 50 Совети Помине Уметност Екранот Лажица Форма Природни Покажува УВ Гел лак Бои Алатки За Нокти

FWC 50 Совети Помине Уметност Екранот Лажица Форма Природни Покажува УВ Гел лак Бои Алатки За Нокти

DEN 110.00
DEN 143.52

Стока
Достапно.

По-Продажбата На Услугата : Ние Сме Професионални Бизнис Компанија. ако не сте задоволни со објектот или се оштетени објектот, ве молиме контактирајте со нас прво пред да се отвори случај за ова. Повратни информации : Ако не Сте Задоволни Со Нашите производи, ве молиме Оставете Full-ѕвезди и Добри Повратни информации За нас. E-пакет е Само За НАС Клиентите, Што е Потребно за 12 Days Да Пристигнат . Љубезно Ве Молиме Да Забележите Ова! Ако Сакате да ни Напишете Детали за Производот на Пакет, како Сакате, ве Молиме Испратете Порака до нас Во Прв Пат Кога Ќе се Направи Нарачка. Ние Ќе Нудат Добар По продажба на Услуги За Вас. Ако Сте Подготвени Да Ги Користат Изразат Испорака, Треба Да Плати Дополнителни Трошоци За Цел. Кина Пост Воздух Mail пораката се Испрати На Најголем број на Калории, Тоа Трае околу 20 Дена Да Пристигнат. Секоја Земја Има Различни Тарифи Политика, За Жал Ние Не Сме Одговорни За Клиентите Царинење. За Превозот, Ние би Сакале да Воведе Детали За Вас Тука : (1). Ако Имате Било какви прашања во Врска со Нашиот Производ Или Услуга, ве молиме Испратете Порака До НАС. Ние Ќе Ви Одговори ШТО е Можно поскоро. Бесплатен Превозот За E-пакет или Кина Пост Воздух Mail.Карактеристики : 100% Сосема Нов и висок квалитет! Материјал : Пластични Должина : 13cm околу Количина : 50pcs Помине Уметност Тип : помине уметност се прикаже pop-стапови полски Ноктите Салон Материјали : Помине Уметност Лесно да додавање / отстранување / менување на редоследот на совети Ќе може да се подготви / декорација на овие нокти совети, погоден за полски / UV гел / акрилик / fibreglass Совршен Избор за помине уметност display / обука За професионална употреба и за домашна употреба Пакет Содржина : 50 Компјутери Помине Уметност Лажни Совети Стапови Пракса Екранот Одбор Дизајн Алатки + 2 Парчиња Токи Превозот Термини : Ние Ќе ја Испратите Вашата Нарачка во Рок од 2 Days По добивме Вашата Исплата.

Детали

боја:
50 Совети Покажуваат Картичка
Бренд Име:
FWC
НЕТО-WT.:
50 Совети / Set
Број На Модел На:
Лажица Покажува Картичка
Количина:
50 Совети
Состојка:
Пластични
Тип На Објект:
Гел На Ноктите
Тип:
Бои Картичка
Свеж

Избор на клиенти