.

.

New
1Pc 8ml УВ Гел лак Лак Впие Исклучување Долготрајни+1Pc УВ Помине LED Светилка Помине Фен за Сите Гелови Совршен Палецот Решение

1Pc 8ml УВ Гел лак Лак Впие Исклучување Долготрајни+1Pc УВ Помине LED Светилка Помине Фен за Сите Гелови Совршен Палецот Решение

DEN 416.00
DEN 547.20

Стока
Достапно.


Нашите производи преку Кина SGS Заштита на Животната средина сертификација, нема формалдехид и бензен и други
штетни материи.
П:можам Да се мијат рацете и да се бања? По завршувањето на нокти налепници,тоа Е водоотпорен?
На: Нокти налепници направени од водоотпорен материјал,По 1 часа на нокти налепници, можете да ги мијат рацете и бања.Споредете ги помине продавница отстранување на ноктите, во секое време, насекаде солза е предноста на нашите нокти。
Нема штета да помине на површината Нема вода отстранување , брз и лесен.
ПОВЕЌЕ ПОНУДИ
Ако цел голема количина,ние поддршка на ОЕМ , Dropshipping , трговија на Големо и Изменуваат ,
може да помине, AE Разговори контактирајте со нас, Ние може да ви даде подобра понуда.Користете два пати. Откако ноктите е завршена, мирис
на лепак ќе исчезне.
Ние Веруваме Добра Комуникација Ќе Се Постигне Добар Резултат .Вашата Позитивни Повратни информации е многу важна за нас.
• Избегнувајте помине површина за контакт со тврди предмети, да се спречи гребнатини и за навалување на столбот.
П:Не ноктите налепница големина одговара на моите нокти?
A : 2 нокти налепници по пакет,Секој налепница има 10 различни големини на нокти налепници,вкупно 20 прсти, 5 прсти-10 избор,
Задоволство на сите жени.
нема вода во рок од 2 часа од завршувањето на истиот, не се држи до кожата, бидејќи тоа ќе се скрати на користење на времето.

Детали

Тип На Објект:
Гел На Ноктите
НЕТО-WT.:
8ml
Бренд Име:
J&A
Количина:
1pc
Тип:
УВ Гел
Свеж

Избор на клиенти